П’ятниця, 19 ЛипняГромадська організація «Освітній діалог»
Shadow

Вебінар-практикум з підвищення кваліфікації «ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ СТАНІВ В УМОВАХ КРИЗОВИХ СИТУАЦІЙ» (в межах циклу Вебінарів з психологічної підтримки учасників освітнього процесу мистецьких шкіл)

18 та 19 травня 2024 року відбувся вебінар з підвищення кваліфікації «ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ СТАНІВ В УМОВАХ КРИЗОВИХ СИТУАЦІЙ» (в межах циклу Вебінарів з психологічної підтримки учасників освітнього процесу мистецьких шкіл), який був організований і проведений ГО «Освітній діалог» спільно з Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради.

До участі в заході доєднались працівники сфери мистецької освіти з Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Тернопільської, Чернігівської, Черкаської та Хмельницької областей, Чернівецької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Запорізької, Закарпатської, Херсонської, Чернігівської, Донецької, Сумської областей. Викладачі та керівники мистецьких шкіл познайомились з особливостями регулювання психологічних станів в кризових умовах, складовими психологічного здоров’я та рівноваги особистості.

Учасники вебінару з великою цікавістю опановували методи психологічної саморегуляції, дізнались про складові психологічного здоров’я, рівноваги особистості та власного балансу «щасливості».  

 Запропонована спікером вебінару стратегія психологічної підтримки учасників освітнього процесу допоможе зменшити негативний вплив стресу та сприятиме покращенню психологічного стану як викладачів, так і учнів.

Ваші відгуки та побажання чекаємо у коментарях.

Запрошуємо відвідати наші наступні заходи!


Всі Ваші питання чекаємо за телефонами:
057-72-72-003 (міський у Харкові)
098-72-72-003 (месенджерами Telegram та Viber)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *