П’ятниця, 19 ЛипняГромадська організація «Освітній діалог»
Shadow

Всеукраїнський вебінар з підвищення кваліфікації «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ В СИСТЕМУ РОБОТИ ВИКЛАДАЧА МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ»

На завершення 2023/2024 навчального року 09 та 16 червня на платформі ZOOM відбувся черговий вебінар з підвищення кваліфікації з циклу вебінарів по роботі з учнями з особливими освітніми потребами в мистецькій школі «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНКЛЮЗІЇ В СИСТЕМУ РОБОТИ ВИКЛАДАЧА МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ», який був організований і проведений ГО «Освітній діалог» за підтримки Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради.

Географія учасників вебінару поширилась майже на всю Україну. До участі у заході доєднались працівники сфери мистецької освіти з Харківської, Київської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Дніпропетровської, Львівської, Волинської, Чернівецької, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської, Вінницької, Житомирської, Донецької, Рівненської та Херсонської областей.

Педагогічні працівники мистецьких шкіл з великою цікавістю спостерігали за виступами спікерів вебінару:

  • Марини БРИЛЬ – директора Державного науково-методичного центру змісту культурномистецької освіти, кандидата психологічних наук;
  • Тетяни СКРИПНИК – професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка, доктора психологічних наук, Голови Ради ГО «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький принц»;
  • Наталії ІВАШУРИ – викладача кафедри спеціальної педагогіки і психології та інклюзивної освіти КУ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, дефектолога, керівника ГО «Громадська організація – мистецтво для аутизму,

а також викладачів-практиків мистецьких шкіл міст Харкова та Одеси, які ділилися своїм педагогічним досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

На вебінарі було розглянуто широкий спектр питань, пов’язаних з концепцією інклюзивної мистецької освіти; особливостями роботи з учнями з аутизмом у процесі їхнього навчання в мистецькій школі; засобами мобілізації функціональних можливостей організму дитини з особливими освітніми потребами в мистецькій школі.

Яскраві й емоційні виступи учасників вебінару, які були пронизані любов’ю до своїх маленьких особливих учнів, прагненням відкрити для них чарівний світ мистецтва нікого з присутніх не залишили байдужими. Сподіваємось, що проведені за цією тематикою вебінари допоможуть викладачам сфери мистецької освіти краще розуміти базові освітні потреби дітей з ООП та використовувати практичні поради щодо роботи в системі інклюзивної мистецької освіти у своїй роботі.

Ваші відгуки та побажання чекаємо в коментарях.

Сертифікати учасників будуть розміщені на нашому сайті у розділі «Підвищення кваліфікації —> Сертифікати»

До нових зустрічей в наступному навчальному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *