П’ятниця, 9 ТравняГромадська організація «Освітній діалог»
Shadow

Проведено навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації «УДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ВИКЛАДАЧІВ ФОРТЕПІАНО»

Навчально-тематичний семінар мУдосконалення педагогічних компетентностей викладачів фортепіано» від ГО «Освітній діалог» та ОНМЦПК — березень, що надихає!

Березень 2025 року подарував фортепіанній педагогічній спільноті справжнє свято професійного зростання та творчого натхнення! Три суботи поспіль — 16, 23 та 30 березня — викладачі мистецьких шкіл збиралися разом на платформі ZOOM, щоб поділитися досвідом і відкрити для себе нові горизонти фортепіанного мистецтва.

Програма семінару була насиченою та багатогранною. Спікерами вебінару виступили:

• Марина ТРЕМБОВЛЕВА – викладач вищої категорії Харківського державного музичного ліцею, — розповіла про особливості розвитку поліфонічного мислення у піаністів;

• Алла ПРІМАКОВА, викладач-методист Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С. Косенка, клас синтезатора, — поділилася практичними кейсами, програмами, інструментами для розвитку техніки й музичного мислення за допомогою цифрових клавішних інструментів;

• Маргарита ПАХОМОВА, викладач-методист Київської школи мистецтв ім. С. Турчака, — завершила навчально-тематичний семінар яскравим виступом на тему: «Нові підходи в роботі над популярними творами В.А. Моцарта та К. Дебюссі», а також поділилася досвідом музикування у вісім рук на роялі.

Упродовж усіх зустрічей учасники:

• працювали вимоги Типових навчальних програм та Професійного стандарту викладача мистецької школи разом з Тетяною БАЦ, методистом ОНМЦПК, і Тамарою САМОВАРОВОЮ, директором ОНМЦПК, заслуженим працівником культури України, допоможуть вам актуалізувати знання вимог Типових програм з дисциплін та Професійного стандарту викладача мистецької школи;

• ознайомилися з новим репертуаром — менуетами у старовинному стилі, що гармонійно поєднують педагогічну цінність і артистичну привабливість разом p Наталією БОЙКО, викладачем Харківського музичного фахового коледжу ім. Б.М. Лятошинського.

• отримали нові інструменти для творчої та методичної роботи;

• долучилися до живого діалогу, ставили запитання спікерам, ділилися власним досвідом, обговорювали виклики та інновації у викладанні фортепіано.

Ключовими перевагами семінару стали:

• живе спілкування та обмін практиками між викладачами з усієї країни;

• надзвичайно високий рівень підготовки та подачі матеріалів;

• поєднання класичних та сучасних підходів у музиці;

• натхнення, нові ідеї та імпульс до самовдосконалення.

Слухачі отримали Сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин за підсумками вихідного тестування.

Семінар став не просто серією лекцій, а справжнім простором для професійного діалогу, де народжуються ідеї, формується нове бачення викладацької майстерності та зміцнюється наша спільна місія — виховувати через музику.

Дякуємо всім, хто був з нами — і до нових творчих зустрічей!

Хочете ще більше таких заходів? Слідкуйте за нашими новинами — ми готуємо нові цікаві формати!


Всі Ваші питання чекаємо за телефонами:

(057)-72-72-003 (міський у Харкові)
(098)-72-72-003 (підключені месенджери Telegram та Viber)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *