25 та 26 січня 2024 року на платформі ZOOM відбувся вебінар з підвищення кваліфікації “РОБОТА З УЧНЯМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В МИСТЕЦЬКІЙ ШКОЛІ”, який був організований і проведений ГО “Освітній діалог” спільно з Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради.
Пілотний проект вебінару був розрахований, в першу чергу, на працівників мистецьких шкіл Харківської області, але до участі у заході доєднались також працівники сфери мистецької освіти з Одеської, Тернопільської та Хмельницької областей. Учасники вебінару із зацікавленістю спостерігали за виступами колег з Харківської, Запорізької та Одеської областей, які ділилися власним педагогічним досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Використання засобів додаткової комунікації в роботі з учнями з ООП; розвиток креативності учнів з ООП під час створення музичних мініатюр на уроках навчання грі на фортепіано; арттерапія та інклюзія у театральному мистецтві; музична казкотерапія для дітей з особливими потребами; інклюзія в хоровому колективі — це далеко не повний перелік тем виступів спікерів вебінару, які були пронизані любов’ю, натхненням, мудрістю і великим бажанням допомогти своїм особливим учням, багато з яких, не зважаючи на труднощі, не тільки успішно розвивають свої творчі здібності, а й стають лауреатами різноманітних конкурсів і навіть продовжують навчання у вищих та передвищих мистецьких навчальних закладах.
За підсумками роботи вебінару всі учасники заходу отримали кейс практичного матеріалу для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в мистецькій школі.
Плануємо проведення аналогічних заходів в майбутньому і для інших регіонів України. Слідкуйте за анонсами!
Ваші враження, пропозиції та побажання чекаємо у коментарях.
Дуже корисна інформація, пізнала багато нового. Доповідачі донесли матеріал у доступній та цікавій формі. Дякую за висвітлення такої необхідної теми.
Перший раз в житті, побачив, як працюють з дітьми, в яких проблеми зі здоров’ям, хоча такий учень був в мене, і що головне : поступив в Харківське Муз. училище, тепер це Фаховий коледж, Вітя Поваліхін.
Дякую щиро за корисну інформацію, було цікаво, з яким терпінням та любов’ю ставляться викладачі до своїх учнів.,як старанно готують матеріал.Низький вам уклін!.
Дуже кориснi та цiкавi доповiдi! Велика дяка нашим таким небайдужим викладачам! Низкий уклiн справжнiм подвижникам своєï педагогiчноï справи! Ви даєте зразок i натхнення усiм нам!
Дуже важлива тема, пізнавальний матеріал. Скільки доброзичливості, бажання допомогти дітям проявляють викладачі, щоб хоча на крихту покращити їх життя. Ці діти дуже вразливі, але і дуже вдячні. З моєю ученицею вже 2 роки не працюємо, але досі спілкуємось. Дякую викладачам за їх труд.
Дуже цікава і користна інформація. Щиро дякую!
Дякую вам за працю.
Дякую за цікаву та корисну інформацію!